E-TİCARET

Günümüzde fiziki ürün ya da hizmet satışı yapan iş yerlerinin gelirlerini arttırmak, normalden daha kısa zamanda gelir elde etmek istemeleri ve kira, çalışan, elektrik, su vb. gibi giderlerini kısmak istemektedirler. Bu şekilde maaliyetlerini azaltarak kar marjlarını çok rahatça yükseltebilirler. 

Web sitesi üzerinden satış yapmak kendi içerisinde ikiye ayrılır. Bunlardan ilki stoklu satış; yani web sitenizde sattığınız ürünlerin stoğunuzda mevcut olup, stoğunuzdan müşteriye teslim ettiğiniz, ikincisi ise günümüzde adını sıkça duyduğumuz drop shipping yani stoğunuzda olmayan ancak anlaşmalı ya da bayisi olduğunuz markanın ürünün bayisi olduğunuz firmanın stoğundan müşteriye teslim ettiğiniz e-ticaret yöntemidir. 

İş yeriniz ne kadar ufak olursa olsun internetteki e-ticaret siteniz sayesinde ufkunuzda yer alan hedefleri yakalayabilirsiniz. Bu şekilde ticaret hacminizi katlayarak arttırabilir ve hizmet alanınızı internetin ulaştığı her noktaya ulaştırarak firmanızı büyütebilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sektöre ister kendi stoğunuzla başlayabilir ya da bazı firmaların yaptığı gibi aracı kuruluş olarak çalışıp, üretici ile tüketici arasında köprü vazifesi görebilir, bu şekilde hayal bile edemeyeceğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. 

E-ticaret sektöründeki rekabetten başarılı bir şekilde sıyrılıp, ön planda bulunabilmeniz için tabiki e-ticaret seo çalışmasına ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca e-ticaret yapmanıza olanak sağlayacak temaları hazır halde sizlere sunmaktayız. Güvenlik bakımından son derece sağlıklı yazılımlarımızla müşterileriniz kolaylıkla işlemlerini tamamlarken, ,yüzlerce hatta binlerce kişinin aynı anda işlem yaptığı web sitenizde performans ve hız bakımından güçlendirilmiş alt yapıya sahip temalarımız e-ticaretteki farkınızı ortaya koyacaktır.

Ürünlere özel sayfaları hazırlarken ihtiyacınız olan görsel, video ve detayları kod bilgisi olmadan rahatça ekleyebileceğiniz e-ticaret temalarımızla web siteniz rakiplerinizin her zaman bir adım önünde yer alacaktır.

E-Ticaret Paketlerimize göz atabilirsiniz.TEKLİF AL

Yorumlar (0)

Yorum yaz