Sihir Medya LTD. ŞTİ.

Admin Kullanıcı: [email protected]
Admin Şifre: admin

*Sınırsız renk seçeneği

*Sınırsız dil ekleme

*Sınırsız admin ekleme

*Sınırsız hizmet ekleme, silme ve düzenleme

*Sınırsız ekip üyesi ekleme, silme ve düzenleme

*Sınırsız ürün ekleme

*Sınırsız ürün kategorisi ekleme

*Sınırsız proje ekleme

*Sınırsız proje kategorisi ekleme

*Sınırsız haber ekleme, düzenleme ve silme

*Sınırsız slide ekleme

*Galeri modülü ile sınırsız resim ve video ekleme

*Admin panelden istenilen modülleri aktif ve pasif edebilme

*Sınırsız banka hesabı ekleyebilme

*Mutlu müşteriler modülü

*E-Bülten aboneliği

*E-Bültene abonesi olanlara toplu mail gönderimi

*Whatsapp üzerinden iletişim modülü

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

SON EKLENENLER

[email protected]

Mail 7x24 Destek

08503086001

Whatsapp 7x24 Destek

0850 308 6001

Hafta içi 09:00-21:00